MICHAŁ TOPOLSKI – RAJSKI CZŁOWIEK RENESANSU

Przychodzi taki moment, w którym… słowa nie wystarczają, tym bardziej, jeśli wielokrotnie były one odmieniane w kategoriach sukcesu, przeznaczonego dla WYJĄTKOWEGO MŁODEGO NAUKOWCA. Z drugiej strony – nie mówić o KIMŚ, kto Swoją pracowitością i niebywałymi wręcz zainteresowaniami, popartymi poszukiwawczą ścieżką odkryć – zapracował (który to już raz?) – na TYTUŁ LAUREATA
w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM i TYTUŁ FINALISTY w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE FIZYCZNYM – byłoby grzechem, rozważanym
w kategoriach co najmniej zaniechania bądź próżności.
Kolejny więc już raz, ale z nieustannie wzrastającymi w NIESKOŃCZONOŚĆ zachwytami – pragniemy uhonorować MICHAŁA TOPOLSKIEGO, ucznia III klasy GIMNAZJUM – nieprzemijającym uznaniem i czystą radością.
Michale, jesteśmy z Ciebie dumni i cieszymy się niezmiernie, że każdego roku – tak genialnie dojrzewasz w nauce, która nie jest dla Ciebie zakazanym owocem, tylko źródłem POZNANIA. Wierzymy, że nigdy nie będziesz chciał opuścić RAJU WIEDZY, tym bardziej, że może już w niedalekiej przyszłości rozpocznie się przed Tobą kolejny etap, w którym to… będzie mogła dołączyć do Ciebie – niebiańsko piękna i mądra „EWA”. My możemy Ci tylko życzyć – RAJSKIEGO życia.

Szczere GRATULACJE dla TWOICH (S)TWÓRCÓW
i Ciebie – Michale.
Do życzeń jesteśmy zawsze gotowi dołączyć jabłko. WIEDZY.

DYREKCJA i RADA NAUCZYCIELI

Skip to content