HISTORYCZNE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO – dla VII i VIII SSP oraz III G

Dla każdego z nas – zakończenie roku szkolnego niesie ze sobą różne refleksje, wyznaczając tym samym ścieżki ku nowemu etapowi – WAKACJI. Dla nas jest to czas naprawdę wyjątkowy, zamykamy bowiem za sobą 10 miesięcy intensywnej pracy i nauki, które przyniosły nam mnóstwo nowych edukacyjnych doświadczeń, nowatorskich pomysłów i spektakularnych sukcesów. To zakończenie roku szkolnego jest wręcz historyczne – zamykamy bowiem czas gimnazjów, w których spotkaliśmy się z twórczą i chłonną wiedzy młodzieżą, jak i realizujemy się w pełni – z eksperymentalnym, bo pierwszym – egzaminem Ósmoklasisty, który już przyniósł nam fenomenalne wyniki!
Jak widać, nasi uczniowie – zamykają jedne drzwi i otwierają jednocześnie nowe, będąc chłonnymi wiedzy i naukowych wyzwań! O wszystkim – każdy mógł się dowiedzieć, nie tylko podczas całego roku szkolnego, ale także w telegraficznym skrócie w BRAKING NEWS, stając się uczestnikami odchodzących i bieżących wydarzeń. Siódmoklasiści – pożegnali swoich kolegów i koleżanki – naprawdę w znakomitym stylu, wydobywając z każdego to, co w nim najlepsze!, a my nie zapominamy o tym, że i Oni – są na najlepszej drodze do zapisania się w pamięci kolejnych pokoleń.
Pożegnanie miało więc charakter niemałej sensacji, wobec której nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkim – bycia – na pierwszych stronach gazet i wszelkich mediów, w charakterze GWIAZD, którym w głowach – wszystko się zaczęło, osiągając STO% społecznej sławy!

Skip to content