Kacper Sychla w finale XXII Olimpiady Znajomości Afryki!

Ogromne gratulacje dla uczestników XXII Olimpiada Znajomości Afryki– olimpiady ministerialnej, której organizatorem jest Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie!
Dnia 2 marca o godzinie 10.00 w całej Polsce odbył się II etap tego prestiżowego konkursu, w którym wzięło udział blisko dwa tysiące uczniów szkół ponadpodstawowych z każdego województwa.
Uczniowie stanęli przed wyzwaniem odpowiedzi na 70 pytań testowych, demonstrując swoją wiedzę i umiejętności.
Serdeczne gratulacje dla ucznia klasy 3a – Kacpra Sychli z Społeczne Liceum STO w Kluczborku który zakwalifikował się do finału ogólnopolskiego Olimpiada Znajomości Afryki jako najlepszy reprezentant Województwo Opolskie zajmując 27 miejsce w Polsce! Finały odbędą się 11 kwietnia 2024 r. w Kokotku koło Lublińca. Trzymamy za niego kciuki!
Gratulacje również dla ucznia klasy 2a Michała Pękackiego, drugiego uczestnika z naszego liceum. Michałowi zabrakło zaledwie 2 punktów do awansu! Życzymy mu dalszych sukcesów i kolejnych osiągnięć!
Brawo dla wszystkich uczestników za zaangażowanie i wysiłek! #OlimpiadaZnajomościAfryki #Sukces #Gratulacje #ZSOSTOKluczbork
Skip to content