BIOGRAFIA „OCALONEGO”

W życiu są takie spotkania, które należą do niezapomnianych. Są takie osoby, których biografia zatrzymuje, zmusza do refleksji. Na mapie pamięci Ósmoklasistów i samej wychowawczyni… niewątpliwie do takich będą należały warsztaty poprowadzone przez wyjątkowego Gościa, Pana Andrzeja Sowę, który przez kilka godzin ukazywał młodzieży różne odsłony ŻYCIA.
Słynny „Kogut” otworzył przed nami nie tylko przestrzeń wiedzy o uzależnieniach i ich nieodwracalnych skutkach, ale przede wszystkim przestrzeń serca. Świat obnażony ze wszystkich warstw, odsłonięty zarówno w mrocznej, jak i jasnej stronie mocy okazał się tym, którego młodzież potrzebuje najbardziej. To Ich obraz. Ich rzeczywistość pełna zwątpień, kompleksów, niedopowiedzeń, jak i gwiazd nadziei, gdy pojawia się ktoś świetlisty.
Jesteśmy naprawdę wdzięczni, że OCALONY ukazał CUD ŻYCIA, tym, którzy uważają, że w ogóle ich nie ma. Cóż więcej? Możemy tylko wraz z „Kogutem” – piać pieśń życia, w którym to, co najbardziej nierzeczywiste uwidacznia się w cudach! Ty jesteś najważniejszym.

Skip to content