Dzień Otwartych Drzwi w Społecznym Liceum STO w Kluczborku!

Dni Otwarte w naszym liceum – ogromna dawka inspiracji!
W dniu 12 kwietnia Społeczne Liceum STO w Kluczborku otworzyło swoje podwoje dla kandydatów do naszego liceum podczas Dni Otwartych. To było wyjątkowe wydarzenie, podczas którego obecni ósmoklasiści mieli szansę zgłębić bogatą ofertę edukacyjną naszej szkoły!
Nasi goście uczestniczyli w pokazowych zajęciach z takich przedmiotów jak chemia, biologia, fizyka, mechatronika, matematyka i język polski.
Ponadto, mieli również okazję wysłuchać inspirujących opowieści naszych licealistów, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami i przekonaniami na temat wartości nauki w naszym liceum
Ale to nie koniec! Nasi goście dowiedzieli się także o fascynujących projektach realizowanych w naszej szkole, które dostarczają uczniom niezapomnianych doświadczeń edukacyjnych.
Na zakończenie, goście mieli okazję porozmawiać z naszymi licealistami, zadając im pytania i rozmawiając o życiu szkolnym oraz pasjach. ️
Dziękujemy wszystkim, którzy do nas zawitali! Mamy nadzieję, że ten dzień był dla Was inspirujący i pełen nowych odkryć!
Skip to content