JĘZYK – NA HACZYKU

Z prawdziwą rozkoszą języka… – pragniemy poinformować, że nasi Uczniowie kolejny już raz dali się złowić na haczyk nauki, wpadając doskonale do XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”, w którym wzięło udział blisko 5 tysięcy uczestników z ponad 240 szkół!

Wielką radością napawa nas fakt, że każdy narybek – nowy bądź już wprawiony (i  odpowiednią wiedzą przyprawiony) – chętnie syci się wiadomościami z rozległych obszarów wiedzy i dociera do coraz dalszych rejonów nauki. Tutaj – złowienie nie jest ostateczne, przeciwnie – wpadnięcie do sieci nauki przynosi same pozytywy, wyrażone uznaniem nad każdym znanym bądź dopiero odkrytym OKAZEM.

Jakim? – prosimy o uwagę:

– Grzegorz Panek (klasa VII SSP) – Dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach siódmych;

– Tomasz Szulski (klasa VIII SSP) – Dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach ósmych;

– Kamila Morawiec (klasa III gimnazjum) – Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku, zajęcie  II miejsca w województwie);

– Fabian Woźnik (klasa I LO) – Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku, zajęcie V miejsca w województwie);

 – i  Zofia Wydra (klasa II LO) – Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku.

Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie, pomimo wielu leksykalno – gramatycznych zasadzek, nie tylko wciąż są na fali nauki, ale także reprezentują OCEANY MOŻLIWOŚCI I MORZE ZŁOWIONYCH TALENTÓW. Nie pozostaje nic innego, jak ponownie zarzucić sieć!

GRATULACJE!

 

 

 

Skip to content