Magia Świąt na Spektaklu „Opowieść Wigilijna”

Magia Świąt na Spektaklu „Opowieść Wigilijna” w Kino Bajka! ✨
Dzisiaj chcemy się podzielić się z Wami wspaniałym przeżyciem – wizytą w Kino Bajka na spektaklu „Opowieść Wigilijna” w wykonaniu Teatr Pana O. spektakle, imprezy dla dzieci, bajkowe podróże rodzinne.! ️
Klasy I-V STO Kluczbork klasy 1-3 i STO Kluczbork już poczuły magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia☃️
Teatr Pana O. spektakle, imprezy dla dzieci, bajkowe podróże rodzinne. przedstawił słynną Dickensowską opowieść o upartym skąpcu, którego w noc Bożego Narodzenia nawiedzają trzy duchy, zmieniając jego życie.
Spektakl jest prawdziwym dziełem sztuki, ujętym dowcipnie, ale jednocześnie przesyconym ironicznym nastrojem i powagą. Historia ta, przedstawiona w konwencji łączącej żywy plan aktorski z wykorzystaniem kostiumów UV, dekoracji ledowych oraz efektów laserowych, stała się prawdziwym widowiskiem dla zmysłów!
W przedstawieniu wspaniale zaprezentowali się aktorzy: Aneta Koprowska, Ewa Cugier, Artur Niedźwiedź, Filip Trawiński, Hubert Caban. Ich talent i zaangażowanie z pewnością wprowadziły wszystkich w magiczny świat opowieści. Dodatkową atrakcją był udział naszych uczniów w grze na scenie i oczywiście pamiątkowe zdjęcia ze wspaniałymi aktorami‍
Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i wspólnie dzielone emocje! Niech ta magiczna atmosfera towarzyszy Wam przez cały okres świąteczny!
Skip to content