NA RINGU NAUKI

Pot, łzy, nieprzespane noce, zaczerwienione oczy, wypełnione po brzegi dni treningami nauki, ale także… zachwyt, ciekawość, otwartość, współpraca, kontakt z fascynującym światem nowych odkrywczych możliwości… to nie tyle informacje z ringu, co ze znanej wielu zdolnym uczniom codzienności, w której trwały przygotowania do konkursów.

Na szczęście po takich intelektualnych boksowaniach przychodzi czas… indywidualnych zwycięstw, wobec których liczy się wspólny sukces: uczącego się i nauczającego. Wręczenie dyplomów i nagród w Wojewódzkich Konkursach  Przedmiotowych w eliminacjach Gminy Kluczbork 2016/2017 stały się już faktem. Nie brakowało pochwał, gratulacji, uścisków i życzeń, w których nasi młodzi zdolni uczniowie mogą być pewni, że ich trenerzy czekają z dużą nadzieją na kolejne intelektualne wyzwania.

Zwycięzcami konkursów w szkole podstawowej są Mistrzyni: KAROLINA MASZKOWSKA i Mistrzowie: ADRIAN SOBANIA, MIKOŁAJ HOC, MARCEL BAŃCYR, a w przestrzeni gimnazjum: LESZEK MONIAKOWSKI, PAWEŁ RADACZYŃSKI, MICHAŁ TOPOLSKI.

GRATULUJEMY I RZUCAMY KOLEJNY RAZ RĘKAWICĘ!

Skip to content