Odyseusze z STO dziękują za wsparcie sponsorom!

Serdeczne Podziękowania dla Naszych Wspaniałych Sponsorów!
Chcielibyśmy z całego serca podziękować za wsparcie finansowe, które otrzymaliśmy od naszych niezastąpionych sponsorów: Burmistrza Miasta i Gminy Kluczbork – pana Jarosława Kielara, Starosty Powiat Kluczborski – pana Mirosława Bireckiego, Bank Spółdzielczy w Wołczynie oraz firmy Aspöck Automotive Polska. Dzięki Wam nasze drużyny mogą się teraz pełną parą przygotować do udziału w Odyseja Umysłu!
Odyseja Umysłu to wyjątkowa inicjatywa, która inspiruje młodych ludzi do stawiania czoła wyzwaniom, rozwija ich pasję do nauki oraz wiarę we własne zdolności. Już niedługo, w dniach 6-7 kwietnia, nasze drużyny będą miały okazję pokazać swoje umiejętności na Finale Ogólnopolskim w Gdyni!
Niech te słowa Dr. Sama Micklusa, twórcy Odysei Umysłu, staną się naszym mottem:
„Odyseja Umysłu uczy młodych ludzi stawiać czoła zmianom, zaszczepia w nich radość z nauki i wiarę we własne zdolności osiągania tego, co inni mogliby uznać za niemożliwe.”
Dziękujemy za Wasze wsparcie, które pomaga nam rozwijać pasję i umiejętności naszych uczniów! #Podziękowania #Wsparcie #OdysejaUmysłu #ZSOSTOKluczbork
Skip to content