Samorządna STO

Wybory Samorządu Uczniowskiego i do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kluczborku

12 października 2018 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przygotowaliśmy je po raz kolejny w ramach projektu „Samorządy Mają Głos” organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Uczniowie szkoły wybrali 6 osobowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego. Jego członkami zostali: Oskar Dawid (klasa III LO), Jagoda Fuks (klasa V SP), Wojciech Ilnicki (klasa I LO), Karolina Maszkowska (klasa VIII SP), Kacper Sychla (klasa VI SP), Michał Topolski (klasa III Gimnazjum). Funkcję przewodniczącego Zarządu SU objął po raz kolejny Michał Topolski.

29 października 2018 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kluczborku. Z woli wyborców – uczniów całej szkoły – w Radzie reprezentować nas będą uczniowie klasy I liceum: Anna Kaczmarek i Wojciech Ilnicki.

Zwycięzcom wyborów gratulujemy i życzymy wielu nowych doświadczeń oraz pomysłów, które przełożą się na lepsze reprezentowanie interesów uczniów i młodych ludzi w społeczności  szkoły i Kluczborka.

Skip to content