ŚWIAT w KROPCE! LICEALIŚCI dla NAJMŁODSZYCH w TRIADZIE WARTOŚCI STO!

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI, obchodzony 15 września, jest dniem szczególnym, ponieważ to ŚWIĘTO, w którym KAŻDY z NAS może zaprezentować całemu światu:

– swoją wyjątkowość,

– swój talent,

– swoją kropkę.

To właśnie z tego powodu w STO wszyscy jesteśmy WYKROPKOWANI (czyt.: utalentowani), a Ci, którzy (nie odkrywszy jeszcze swoich uzdolnień)… są w kropce – zyskują szansę, by w tysiącu podejmowanych prób i wielu twórczych poszukiwaniach – móc odnaleźć siebie i swoją kropkę, a nawet kropeczkę.

            O jej pełnym odnalezieniu i nieustannym powiększaniu… mogą spokojnie mówić nasi

LICEALIŚCI, którzy zaprezentowali SWOJE TALENTY nie tylko INNYM, co DLA INNYCH, sprawiając tym samym, że Ich kropka stała się jeszcze większa!

Pokazy tańca, śpiew, gra na flecie, pokaz drużynowego kata w karate, układanie kostki Rubika w pozycji, wymagającej niebywałej sprawności – to najlepszy dowód, iż nasza MŁODZIEŻ ma nie tylko TALENT, ale i popiera go pracowitością, wytrwałością, jak otwartym sercem dla Innych. Wobec powyższego wystarczy dodać, iż każdy TALENT zasługuje na WIELOKROPEK, a następnie postawić kropkę… , od której wszytko się zaczęło. KROPKA.

Skip to content