UCZNIOWIE ROKU – TYTUŁ dla MISTRZÓW NAUKI i WZOROWEGO ZACHOWANIA

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

– tych osób nie trzeba już nikomu przedstawiać, ale choćby dla formalności – uczyńmy te honory i wymieńmy imiona i nazwiska naszych wyjątkowych uczniów, którzy najwyższą średnią ocen, wzorową postawą i otwartością umysłu – w pełni zasłużyli na zaszczytny TYTUŁ ,,Ucznia Roku 2019” w ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO!

Barbara Bugajak, uczennica klasy V SSP

Karolina Maszkowska, uczennica klasy VIII SSP

Michał Topolski, uczeń klasy III SG

– i Leszek Moniakowski, uczeń klasy II SLO!

Lista zalet, jaką można by przedstawić wobec każdego z nich – byłaby naprawdę długa, my chcemy podkreślić, że ta CZWÓRKA – swoją pracowitością, rzetelnością, sumiennością, ciekawością, życzliwością, otwartością (wystarczy?:) – pracuje na swój i nasz  – sukces, który odzwierciedlają nie tylko liczne konkursy o charakterze międzynarodowym, ogólnopolskim czy też wojewódzkim, ale także – ich wyjątkowość, zaangażowanie i wszechstronność w wielu dyscyplinach naukowych, sportowych… i życiowych. Śmiało możemy powiedzieć, że to nasze STO-wskie DIAMENTY, które mają dla nas wartość – bezcenną!

Basiu, Karolino, Michale i Leszku – jesteśmy z Was szczerze dumni, że jesteście – już w tak młodym wieku – osobami inspirującymi do wyznaczania nowych ścieżek nauki i zdobywania kolejnych obszarów wiedzy.

Wobec powyższego, oficjalnie już postulujemy, że do listy – czterech pór roku, czterech stron świata czy też czterech żywiołów… koniecznie należy dopisać Waszą  CZWÓRKĘ , która jest kolejnym CUDEM ŚWIATA!

GRATULACJE dla WAS i Waszych RODZICÓW

składają

Pani Dyrektor i Rada Nauczycieli

 

Skip to content