WAKACYJNA SZKOŁA STO

Wszyscy, którzy odwiedzają naszą szkołę – i fizycznie, i wirtualnie – doskonale wiedzą, że Nauczyciele ZSO STO w Kluczborku – stale podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, ucząc się BYĆ – PRAWDZIWYMI PRZEWODNIKAMI dla SWOICH UCZNIÓW. Takiej postawie – już corocznie – sprzyja WAKACYJNA SZKOŁA STO dla Nauczycieli, w której obecnie w Smardzewicach biorą udział Panie Marta Gabryś i Małgorzata Małaczyńska.

Podczas pobytu Nauczyciele Szkół STO – w intelektualnych przestrzeniach na rozkwitającej łące nauki – rozwijają kompetencje związane z zadaniami wychowawczymi i tworzeniem autorskich materiałów edukacyjnych, szkoląc się pod okiem prawdziwych autorytetów, takich jak Profesor Jacek Pyżalski, co widać na załączonym obrazku!

Z radością zawiadamiamy również, że w naszej szkole Panie Dyrektor… również nie czują się zwolnione z obowiązku ZDOBYWANIA MĄDROŚCI i z niekłamaną przyjemnością – wezmą udział w WAKACYJNEJ SZKOLE STO dla DYREKTORÓW. Jak widać, naprawdę warto posyłać DYREKCJĘ… na wakacje!!! Wszyscy wiemy, że taki wyjazd… łączy PRZYJEMNE z POŻYTECZNYM!

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI ZSO STO!

POZDRAWIAMY!

Skip to content