Wizyta przygotowawcza do mobilności grupowej w ramach projektu: „Komunikacja międzykulturowa poprzez edukację demokratyczną”

W dniach 8-9 stycznia 2024 nauczycielki języka angielskiego ze Społeczne Liceum STO w Kluczborku, p. Ania i p. Justyna, uczestniczą w wizycie przygotowawczej do mobilności grupowej w ramach projektu: „Komunikacja międzykulturowa poprzez edukację demokratyczną”. Projekt jest finansowany ze środków programu Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji i obejmuje współpracę z szkołą demokratyczną DOE040 Democratisch Onderwijs Eindhoven w Holandii.
W trakcie tej wizyty nauczyciele z obu szkół wspólnie opracowują plan edukacyjny mobilności, ustalają wszelkie działania, jakie zostaną podjęte podczas realizacji mobilności, oraz planują aktywności, w jakie zaangażują się uczestnicy programu. ️
P. Ania i p. Justyna zostały bardzo serdecznie przyjęte przez całą społeczność szkoły w Holandii, a atmosfera spotkań sprzyja nawiązywaniu relacji i budowaniu fundamentów do fantastycznej współpracy podczas nadchodzącej mobilności.
Skip to content