25 kwietnia w Kinie Bajka w Kluczborku odbyło się V REJONOWE FORUM UCZNIA ZDOLNEGO, na którym uhonorowano w różnych konkursach – NAJLEPSZYCH z NAJLEPSZYCH.
I tak, w IV WOJEWÓDZKIM KONKURSIE WIEDZY o ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU w kategorii liceum – nasza Licealistka JOANNA KALITAN zajęła I miejsce – a MIKOŁAJ HOC, reprezentant klasy VIII zdobył miejsce III w IV REJONOWYM KONKURSIE WIEDZY o KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH.
Nagrodzeni uczniowie nie tylko zostali uroczyście uhonorowani (zasłużonymi dyplomami i nagrodami), ale przede wszystkim zapisali się w kolejnych obszarach nauki jako młodzi fascynaci, dla których NAUKA jest niewyczerpanym źródłem, z którego zawsze warto czerpać.
Asiu, Mikołaju – możemy tylko życzyć WAM (i innym uczniom, dla których możecie już być inspiracją), abyście takich życiowych sukcesów mieli, jak najwięcej. Niech życie pisze dla Was najpiękniejsze scenariusze, w których ciekawość będzie popychać Was do kolejnego zdobywania szczytów Waszych marzeń. Wiedza ta, jak już wiemy – może być zdrowa, smaczna, bogata i lingwistyczna. Smacznej dalszej nauki.
GRATULUJEMY!
Dyrekcja i Rada Nauczycieli ZSO STO