Gratulacje dla Naszych Zdolnych Uczniów!

W minioną sobotę w Kluczborku miała miejsce uroczysta Gala z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Podczas gali⚽️wręczono również stypendia sportowe dla utalentowanych uczniów oraz nagrody dla osób, które w szczególny sposób promują nasze miasto i gminę Kluczbork ‍♀️
Roczne stypendia sportowe przyznawane przez Gminę Kluczbork od 2007 r. to prestiżowa nagroda przeznaczona wyłącznie dla tych sportowców, którzy osiągają najlepsze wyniki w Polsce oraz na arenie międzynarodowej. Wśród nagrodzonych byli również uczniowie Społeczne Liceum STO w Kluczborku oraz STO Kluczbork:
⚡️Dominik Krzyśków, uczeń klasy 3a Społeczne Liceum STO w Kluczborku, który trenuje kolarstwo
⚡️Seweryn Włodarczyk, uczeń klasy 3a Społeczne Liceum STO w Kluczborku, trenuje strzelectwo sportowe
Przyznane już po raz 13 – stypendia Burmistrza Miasta Kluczborka dla uczniów za wybitne osiągnięcia naukowe i kulturalne trafiły między innymi do:
⚡️Martyny Kos z klasy 1a Społeczne Liceum STO w Kluczborku – Stypendium Naukowe
⚡️Macieja Wójcika z klasy 1a Społeczne Liceum STO w Kluczborku – Stypendium Naukowe oraz Nagroda Specjalna za osiągnięcia w konkursach wiedzy o sporcie od Marszałka Andrzej Buła
Wśród osób, które w szczególny sposób promują nasze miasto i gminę Kluczbork w kategoriach muzyka i taniec, sport, nauka i pasja nagrodzeni zostali również nasi uczniowie:
⚡️Roksana Wesołowska – utalentowana flecistka, uczennica klasy 2a Społeczne Liceum STO w Kluczborku
⚡️Miłosz Szlagor – mistrz szachowy, uczeń klasy 5a STO Kluczbork
⚡️Karol Retinger, którego pasją są i szachy, kolarstwo oraz muzyka, uczeń klasy 5a STO Kluczbork
⚡️Kacper Sychla – utalentowany mówca i fizyk w jednym, uczeń klasy 3a Społeczne Liceum STO w Kluczborku
W programie artystycznym wystąpiła utalentowana uczennica klasy 6a STO Kluczbork – Zuzanna Baczyńska ze swoją interpretacją utworu Piotra Rubika, z tekstem Zbigniewa Książka pod tytułem „Wolność”
Drodzy uczniowie, serdecznie gratulujemy Wam wszystkim za wyjątkowy wysiłek, zaangażowanie i ciężką pracę, która zaowocowała tym zaszczytnym wyróżnieniem!
Wasze sukcesy to dowód nie tylko na indywidualne osiągnięcia, ale również na siłę i wsparcie całej naszej szkolnej społeczności. Jesteśmy dumni z Waszego zaangażowania i determinacji!
Niech te zaszczytne wyróżnienia staną się dla Was motywacją do dalszego rozwijania talentów, zdobywania wiedzy i osiągania jeszcze większych sukcesów w przyszłości!
Cieszymy się, że możemy być częścią Waszej szkolnej drogi i świadkami Waszych osiągnięć!
Skip to content