Pożegnanie klasy 8a STO Kluczbork

Pożegnanie Klasy Ósmej STO Kluczbork
Kornel Makuszyński nazwał okres lat szkolnych „bezgrzesznymi latami”, ale żeby nie wszystko uszło ósmoklasistom na sucho, uczniowie klasy siódmej zwołali nadzwyczajne posiedzenie w tej sprawie i podjęli uchwałę o następującej treści:
Uczniom klasy ósmej przyznano tytuły i odznaczenia za zasługi, zarówno te znane szerszej publiczności, jak i te, na które nikt do dziś nie zwrócił większej uwagi.
ZŁOTE PIÓRO powędrowało do Leny Sokołowskiej za wszelkie sukcesy, nie tylko na niwie literatury polskiej.
ZACZAROWANY PĘDZEL wręczony został Aleksandrze Wysockiej za jej niepowtarzalny talent artystyczny.
⚽ ZŁOTA PIŁKA należała się Karolowi Lemańczykowi za strzelanie goli „nie do obrony”.
PAPUŻKI NIEROZŁĄCZKI przyznano dwóm duetom: Piotrowi Targoszowi i Jakubowi Radziewińskiemu oraz Alicji Flis i Wiktorii Haładyn za „miłość, wierność i uczciwość przyjacielską”.
✨ LUSTERECZKO POWIEDZ PRZECIE przyznano Aleksandrowi Ślicznemu za bycie najśliczniejszym w świecie. Olku, stój na straży śliczności w każdym jej wymiarze.
ŁAMACZ SERC przyznano Aleksandrowi Kałuży!
BRYLANTOWY MIKROFON powędrował do Julii Sobani, która niejednokrotnie przez ostatnie osiem lat zachwycała swoim głosem naszą szkolną publikę.
ZŁOTA RĄCZKA przyznano Dawidowi Trejten-Onyśków, aby zapamiętać go jako majsterkowicza i szalonego pomysłodawcę, któremu niejedno udało się naprawić, a nawet zepsuć!
‍ SZKOLNY MASTERCHEF przyznano Filipowi Marcowi za mistrzowskie opanowanie techniki zalewania zupek chińskich i przyrządzania pizzy z pudełka w świetlicy naszej szkoły.
Na koniec wyróżniono w sposób szczególny niezwykłą kobietę, która wytrzymała z tymi bujnymi indywidualnościami przez pięć długich lat. NIEUSTANNĄ ODWAGĘ I PODEJMOWANE RYZYKO wchodzenia do sali numer 12, a później 15 kilka razy w tygodniu, jak nie w ciągu dnia… otrzymała wychowawczyni klasy ósmej, Pani Anna Omelańska-Knapa.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach edukacji!
Skip to content