Świąteczna magia mikołajkowa w STO!

✨ Wczorajsze Mikołajki w klasach 4-8 STO Kluczbork to była czysta świąteczna magia! Spotkaliśmy się, aby wspólnie zatopić się w atmosferze radosnego świętowania.
Rozpoczęliśmy od porządków, aby nasze klasy lśniły czystością i były gotowe na magiczne chwile, które przed nami. Sprzątanie to jednak tylko preludium do tego, co nas czekało!
Następnie przystąpiliśmy do tworzenia świątecznego wystroju – choinka, girlandy, błyszczące ozdoby… Nasze klasy przemieniły się w prawdziwe świąteczne królestwa!
Ale najważniejsze było to, że byliśmy razem – wszyscy razem, pełni entuzjazmu i gotowi cieszyć się świątecznymi chwilami. To właśnie ta atmosfera jedności, rozmów i wspólnego działania sprawiła, że Mikołajki w naszych klasach były niezapomniane.
Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj z nami spędzili ten wyjątkowy czas! Niech ta świąteczna energia trwa przez cały grudzień i niech każdy dzień będzie pełen radości, uśmiechu i wspólnego bycia razem! ❤️ #Mikołajki #ŚwiąteczneCzarowanie #WspólneŚwiętowanie #KlasowaMagia
Skip to content