Wielkie Gratulacje dla Zwycięzców „Niepodległościowego Turnieju Szachowego”!

Wielkie Gratulacje dla Zwycięzców „Niepodległościowego Turnieju Szachowego”! ♟️
Drodzy Szachowi Mistrzowie, Rodzice, i Przyjaciele!
Z radością pragniemy ogłosić, że uczniowie STO Kluczbork i Społeczne Liceum STO w Kluczborku zdobyli szachowe laury podczas „Niepodległościowego Turnieju Szachowego” zorganizowanego przez Wołczyńska Akademia Sportu!
Naszym Mistrzem w kategorii Junior został Jakub Topolski – uczeń klasy 1a Społeczne Liceum STO w Kluczborku! Jego umiejętności i determinacja imponują, a to zaszczyt mieć tak utalentowanego gracza wśród naszych uczniów. Gratulacje, Jakub, za zasłużone pierwsze miejsce!
Niezwykłe osiągnięcie także dla Miłosza Szlagora – ucznia klasy 5a STO Kluczbork, który zdobył trzecie miejsce w tej konkurencji! Jesteśmy dumni, że nasza szkoła ma w swoich szeregach tak utalentowanych szachistów. Brawo, Miłoszu!
Dziękujemy również pozostałym uczestnikom – Zosi Prządce, uczennicy klasy 5a STO Kluczbork i Aleksandrowi Ślicznemu, uczniowi klasy 8a STO Kluczbork za zaangażowanie, fair play i entuzjazm, którym wypełniliście szachowe szranki! Wasza obecność sprawiła, że atmosfera turnieju była pełna pozytywnej energii. !
Drodzy uczniowie, Wasza pasja do szachów sprawiła, że to wydarzenie było nie tylko sportowym wyzwaniem, ale także inspiracją dla innych. ♟️
Zachęcamy wszystkich do wyrażenia swoich gratulacji w komentarzach i dzielenia się swoimi szachowymi doświadczeniami! ️
Skip to content