ZSO STO w ZDALNYM NAUCZANIU DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE SPOŁECZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ STO w Kluczborku!

Kierujemy do Państwa ten „list” – z nadzieją, że dotrze do WSZYSTKICH PAŃSTWA, a nade wszystko, że odczytają go nasi UCZNIOWIE, z myślą o nich bowiem (po)czynimy wszelkie kroki, umożliwiające nam najlepszą współpracę, niezależnie od sytuacji, jakiej wszyscy po raz pierwszy doświadczamy.

Drodzy Uczniowie!

Wszyscy doskonale wiecie, że od jutra rozpoczynamy zdalne nauczanie. Startujemy na STO%. Prosimy, abyście trzymali się ustalonego harmonogramu, który macie podany w dzienniku Librus, wskazanych godzin pracy, mających na celu upłynnić nasze wzajemne działania, wprowadzając jednocześnie – systematyczność, obowiązkowość, porządek i harmonię. Każdy z Was – może również kierować do nas wszelkie pytania zdalnie.

Prosimy – nie zapominajcie, że jesteśmy z WAMI i dla WAS, będziemy więc w pełni pracować, choć w innej formie i innymi narzędziami. Dołożymy także wszelkich starań, abyście mieli cały czas poczucie, że jesteśmy obok Was, że wspieramy Was na Waszej edukacyjnej drodze. Bądźcie odpowiedzialni i dzielni podczas nauki w domu. Pamiętajcie, że, choć pozostajecie przy swoich biurkach, podczas pracy zawsze możecie liczyć na swojego nauczyciela – przewodnika. Będą z Wami w stałym kontakcie również Wasi wspaniali wychowawcy.

Szanowni Rodzice!

Nasza wirtualna współpraca z Uczniami klas szkoły podstawowej będzie prowadzona- również za Państwa sprawą- wszelkimi możliwymi dostępnymi nam narzędziami i metodami, Jutro jednak oficjalnie rozpoczynamy od kontaktu poprzez dziennik elektroniczny Librus, prosząc Państwa, jak i naszych Wychowanków – o wsparcie i odpowiedzialną postawę. To dla nas wszystkich egzamin, który może odbywać się płynnie, jeśli wszyscy będziemy w nim uczestniczyć – z otwartym umysłem i sercem.

Ufamy, że wszystkie nasze lekcje i wirtualne spotkania – będą dla naszych Uczniów źródłem wiedzy, empatii i wrażliwości. Najważniejsze jednak, byśmy w niepewnym czasie mieli absolutną pewność, że jesteśmy dla siebie.
RAZEM możemy czynić DOBRO, nieść WIEDZĘ i uczyć się, zarówno MĄDROŚCI, jak i MIŁOŚCI. Do SIEBIE i ŚWIATA.

Z wyrazami szacunku, wobec Państwa i naszych Uczniów,
Dyrekcja i Rada Nauczycieli
ZSO STO

Skip to content