SZKOŁA SPORTOWYCH TALENTÓW!!! To MY!

To, że jesteśmy SZKOŁĄ ODKRYWCÓW TALENTÓW – wiemy, już od dawna, ale to, że jesteśmy SZKOŁĄ SPORTOWYCH TALENTÓW – najwyższy czas ogłosić już dziś! Radość jest tym większa, że to najlepszy dowód na to, iż nie spoczywamy na laurach, tylko stale podnosimy sobie poprzeczkę, by piąć się ku nowemu i przeskakiwać wszelkie przeszkody!

Odkrywanie Sportowych Talentów jest tym przyjemniejsze, że podejmowane działania łączą nas wszystkich we wspólnej idei sportu, opierającej się na zasadach fair play i znanym nam wszystkim haśle: W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH! Co więcej – nie jest ważne, w jakiej dyscyplinie sportowej trenujemy swój umysł i ciało, ale jak praktykujemy KULTURĘ FIZYCZNĄ. Taniec, biegi, tenis, gimnastyka, szachy, piłka nożna, siatkówka, karate… – to tylko kilka przestrzeni, w których nasi WYSPORTOWANI UCZNIOWIE – przekraczają własne granice i zdobywają swoje małe i wielkie szczyty!

TYTUŁ – SZKOŁY SPORTOWYCH TALENTÓW nie tylko zobowiązuje, ale wyznacza kolejne cele! Wiedzą o tym najlepiej SPORTOWCY STO!, dla których sukcesu nie mierzy się tylko ilością zdobytych medali, (choć te są bardzo cenne i przyjemne), ale przede wszystkim podjętym wysiłkiem i pokonywaniem własnych słabości.

ZSO STO – WYCHOWUJE w KULTURZE, również FIZYCZNEJ! Wystarczy spojrzeć!

PS I u nas… przykład idzie z góry!:)

Skip to content