TALENTY W SIECI NAUKI

Rok w rok, fala za falą – mamy możliwość i przyjemność przedstawiania sukcesów Uczniów, którzy zostają wyłowieni z morza wiedzy! Nie ma co się dziwić, gdy rzecz dotyczy edukacyjnego projektu – „Łowienia Talentów”.
Wszystkich czytających od razu pragniemy uprzedzić, że TEN tekst będzie dość obszerny, bowiem nie sposób potraktować milczeniem tych, którzy tak znakomicie wypadli w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Deutschfreund”, w którym wzięło udział blisko 5,5 tysiąca uczestników ze szkół podstawowych i liceów! Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie, pomimo wielu leksykalno – gramatycznych zasadzek, tak licznie wpadają w sieć nauki, stanowiąc naprawdę grube ryby talentów! Efekt? Spójrzcie sami!

– FABIAN WOŹNIK – dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (klasa II LO), 5. miejsce w woj. opolskim;

– KRYSTIAN KANSIK i SEWERYN GIERCZYK z klasy III LO – ex aequo – dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku, 5. miejsce w woj. opolskim!

– MICHAŁ BOROŃ- dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach piątych
(8. miejsce w woj. opolskim);

– TOMASZ KULEJ – dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach szóstych
(15. miejsce w woj. opolskim);

– AMELIA KOSZTOWNIAK – dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach
siódmych (10. miejsce w woj. opolskim);

Jak widzimy, tegoroczna ławica utalentowanych uczniów naprawdę wypłynęła na szerokie wody! Życzymy WAM, abyście pozostawali na fali – nauki!
GRATULACJE!

Skip to content