ZWYCIĘSKA BITWA pod GRUNWALDEM w ŁUCZNICTWIE KONNYM!

Z wielką dumą i radością pragniemy poinformować, iż w NAJWIĘKSZYCH MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODACH ŁUCZNICTWA KONNEGO Mazda International Mounted Archery Games, które odbywały się w długi majowy weekend (od 3 do 6 maja) nasi znakomici ŁUCZNICY – Leszek Moniakowski i Oscar Dawid – kolejny już raz odnieśli międzynarodowy sukces!
Osiągnięcia chłopaków zadziwiają tym bardziej, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, iż w zawodach brało udział 45 zawodników z 19 krajów (na listach startowych byli Polacy, Czesi, Turcy, Irańczycy, Malezyjczycy, Amerykanie, Niemcy, Finowie, Ukraińcy, Luksemburczycy, Szwajcarzy, Włosi, Litwini, Grecy, Rosjanie, Australijczycy, Węgrzy, Chińczycy). Jak można zauważyć nasi WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE – startowali ramię w ramię ze światową czołówką, sami już ją stanowiąc, bowiem Leszek w niezwykle widowiskowych konkurencjach: węgierskiej i koreańskiej zdobył II i III miejsce, a w klasyfikacji generalnej – III, w której też Oscar Dawid uplasował się na miejscu V.
To kolejny dowód, że historia lubi się powtarzać, bowiem na POLACH GRUNWALDU – nasi RYCERZE zapisali się wręcz historycznie. Chłopaki, teraz tylko życzymy Wam wymarzonych DAM SERCA!

Skip to content