MAM TALENT

Wzruszające, zadziwiające, niesamowite! Takie komentarze dało się słyszeć w auli ZSO STO. Kolejny dzień Tygodnia Edukacji Globalnej zaangażował i zintegrował, a przede wszystkim zainteresował i skłonił do refleksji dosłownie wszystkich, a to za sprawą I edycji konkursu dla najbardziej uzdolnionych: MAM TALENT. Wielogodzinne eliminacje przed wykwalifikowanym jury były tyleż stresujące, co przyjemne. Stawili się na nie uczniowie w różnym wieku i o rozmaitych umiejętnościach, które nieraz trudno dostrzec w szkolnej ławie…
PROMUJĄC DOBRA JAKOŚĆ EDUKACJI dbamy o wszechstronny rozwój dzieci. Jako Szkoła Łowców Talentów wyłaniamy z morza naszych perełek nie tylko profesjonalnych tancerzy, gimnastyków, piosenkarzy, muzyków, DJ-ów, konferansjerów, iluzjonistów…, ale również szczególnie utalentowanych humanistów i wybitne umysły ścisłe. Dlatego już po raz kolejny do naszej szkoły zawitał ALFIK– Ogólnopolski Konkurs Matematyczny, który co roku cieszy się dużą popularnością. W tegorocznej edycji z niełatwymi zadaniami zmierzyło się 29 uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum.
Dziękujemy za udział w tych szczególnych wydarzeniach i z niecierpliwością czekamy na wyniki naszych najbardziej utalentowanych!

Skip to content